Aktualności

22.12.2020

„Douce nuit, sainte nuit, …” niech będzie w tym roku dla wszystkich wyjątkowo serdeczna i bardzo rodzinna, niech przyniesie radość z prezentów i ciepło wspólnego świętowania. 🎁
A Nowy Rok niech przywita nas spokojem, nadzieją i zapałem do podejmowania kolejnych wyzwań.
Całej wspaniałej społeczności Notre école de français pięknie dziękujemy za mijający rok i życzymy Joyeux Noël et Bonne Année 2021. 🎉

28.10.2020

Uwaga! Uwaga!
W związku z rosnącą liczbą zachorowań, od dziś sekretariat szkoły przechodzi na pracę zdalną.
Jesteśmy dostępni pod naszym dotychczasowym numerem telefonu komórkowego (730 030 655). Cały czas odpowiadamy też na maile (sekretariat@notreecole.pl).
Zatem nie obawiajcie się, cały czas jesteśmy i działamy. 🙂

07.09.2020

Drodzy,
z powodu sytuacji rodzinnej w dniach 08.09-09.09 sekretariat szkoły będzie zamknięty. W tych dniach prosimy o kontakt mailowy.
Wszystkie zajęcia odbędą się zgodnie z planem.
Za utrudnienia przepraszamy.
Notre école de français

31.08.2020

Na naszej stronie internetowej właśnie opublikowaliśmy grafik oraz cennik na zbliżający się semestr zimowy 2020/2021.
Ze wszystkimi informacjami możecie zapoznać się pod adresem www.notreecole.pl/cennik.
Oznacza to również, że ruszyły zapisy do grup. Zapraszamy do wstępnej rezerwacji telefonicznej i mailowej:
tel. 22 505 45 15 / 730 030 655
e-mail: sekretariat@notreecole.pl
Pamiętajcie, że semestr rusza już na początku października. Informację o wszystkich niezbędnych terminach znajdziecie w harmonogramie – www.notreecole.pl/harmonogram.

25.08.2020

To nieprawda, że tylko dzieci lubią uczyć się przez zabawę. Dorosłym też sprawia to wielką frajdę. 🤡
W Notre école de français mamy ulubione akcesoria i bajkowe postaci, które pomagają nam poznawać i utrwalać słówka oraz gramatykę.
Oto dwie z nich: Janek i Franek, którzy tłumaczą nam np. jak poruszać się po mieście, co się w mieście znajduje, a także, gdzie są oni sami. 🗺
Wielu naszych uczniów już ich poznało i cały czas cieszą się z tej znajomości. 🙂

17.08.2020

“Faire les courses”…
… to temat, który pojawia się na początku nauki francuskiego, ale warto do niego wracać i robić częste powtórki.
W Notre école de français “bawimy się w sklep”. Najpierw uczniowie wybierają i układają produkty spożywcze w odpowiednim sklepie lub dziale, robią własne listy zakupów, a potem, w zależności od poziomu grupy, wyliczają, co i ile kupują, odgrywając scenki ze sprzedawcami. A nawet negocjują ceny! 💶
Na wyższych poziomach uzasadniają, jakie produkty wybierają ze względu na rodzaj preferowanej diety i dbałości o zdrowie.
Przy okazji pilnujemy poprawności gramatycznej i ZAWSZE… dobrej zabawy. 🥳

12.08.2020

Wiecie, że mamy nową stronę internetową?
Poprzednia już trochę zardzewiała i skrzypiała w kilku miejscach, więc zdecydowaliśmy się na jej wymianę. Zajęło nam to trochę czasu (ponad rok, ale o tym 🤫), sądzimy jednak, że było warto.
Jest czytelniej, przejrzyściej, płynniej i ogólnie ładniej. 😊
Wstukajcie zatem www.notreecole.pl i zobaczcie sami. Paru kosmetycznych zmian możecie się jeszcze spodziewać, ale wiele już się nie zmieni.
Szczególne podziękowania należą się Media Effective Group Agencja Marketingu Zintegrowanego za pomoc w uruchomieniu nowej witryny oraz wprowadzenie istotnych usprawnień. Bez Was by się nie udało. Merci! 😚

26.06.2020

Vive les vacances! ⛱
Wszystkim naszym lektorom, uczniom i przyjaciołom serdecznie dziękujemy za kolejny wspaniały, choć trudny, semestr.
Dziękujemy, że byliście i jesteście z nami, i że to z nami przeżywacie wspaniałą przygodę, jaką jest nauka francuskiego. 🙂
Tym, którzy robią sobie wakacyjną przerwę, życzymy dużo odpoczynku i słońca. Tym, którzy uczą się nadal, przypominamy, że kursy wakacyjne ruszają 1 lipca!

23.06.2020

Szukacie jeszcze pomysłu na wakacje? Zapraszamy na nasze warsztaty językowe!

Z pomocą gadżetów, gier, filmów i piosenek pobawimy się językiem francuskim, a przy okazji utrwalimy słówka, poukładamy gramatykę i poprawimy wymowę.

I odpowiemy (po polsku) na pytania, które boicie się zadać na lekcji. Uważacie, że francuski jest trudny? Nie wiecie, jak się go uczyć? Pokażemy Wam, że na wszystko są sposoby.

Zaczynamy już 1 lipca!

05.06.2020

No i jest!
Grafik oraz cennik kursów letnich właśnie wylądował na naszej stronie internetowej.
W wakacyjnej ofercie znajdziecie kursy grupowe (zarówno stacjonarne, jak i online), kursy indywidualne, konwersacje oraz WARSZTATY!
Zajrzyjcie zatem na www.notreecole.pl. 🙂